Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na poniedziałek 04.04.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:30, Levante – Gijon, typ: 1, kurs: 2.10
Spotkanie dwóch najgorszych drużyn w Primera Division. Gijon ostatnio sprawił sensację i po 4 kolejnych porażkach pokonał u siebie Atletico Madryt. Dla Levante jest to mecz o życie i muszą go wygrać. Ostatnio u siebie grają bardzo dobrze, jeśli nie liczyć spotkań z Realem i Barceloną to wygrali 4 razy z rzędu. Dziś też to oni powinni być górą.

Piłka nożna – Włochy, godz. 20:30, Bari – Cesena, typ: 1, kurs: 2.10
Spotkanie drużyn z czołówki Serie B. Gospodarze ostatnio się obudzili i wygląda na to, że chcą powalczyć o awans do Serie A. Strzelają bardzo dużo bramek i z ostatnich 5 gier wygrali 4. Goście z kolei bardzo słabo grają na wyjazdach. Poza ostatnim zwycięstwem nad outsiderem ligi Como nie wygrali od września. Dlatego warto postawić na będących w formie gospodarzy.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:30, Athletic Bilbao B – Real Oviedo, typ: 2, kurs: 2.40
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli i najpewniej po sezonie opuszczą szeregi Segunda Division. Goście z kolei walczą o awans. Niedawne trzy porażki z rzędu nieco ich w tym celu przystopowały jednak ostatnie pewne zwycięstwo powinno ich przywrócić na dobre tory. Stawiamy na zwyżkę formy drużyny z Oviedo i ich zwycięstwo nad outsiderem.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Jong PSV – Top Oss, typ: 1, kurs: 1.90
Rezerwy PSV plasują się na 11. pozycji i ostatnio są w niezłej formie. Goście są przedostatni w tabeli, przegrywają większość spotkań, a ich ostatnia gra na wyjazdach to katastrofa. Wysoko przegrali ostatnich pięć spotkań i dziś również nie dajemy im większych szans.

Koszykówka – Francja, godz. 20:30, Pau-Orthez – Monaco, typ:2 (+3.5), kurs: 1.90
Starcie na górze francuskiej ligi. Goście są wspóliderem tabeli. Jednak sklasyfikowani na 5. pozycji gospodarze grają znakomicie na własnym parkiecie. W pierwszej rundzie wyraźnie lepsi okazali się gracze Monaco. Dziś zapowiada się na zacięty pojedynek i uważamy, że warto zagrać na gości z małym handicapem.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.