Typy na dziś: Overy na poniedziałek 04.04.

Zapraszamy do naszych overów na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Portugalia, godz. 20:00, FC Porto – Tondela, typ: Over 2.5, kurs: 1.44
Trzecie w tabeli Porto aby nie zaprzepaścić szans na mistrzostwo musi ten mecz wygrać. Ich rywale są na ostatnim miejscu i w zasadzie jedną nogą w drugiej lidze. Obie ekipy potrafią strzelać bramki dlatego liczymy tu na przynajmniej trzy trafienia.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Jong PSV – Top Oss, typ: Over 2.5, kurs: 1.57
Liga holenderska słynie z operowych spotkań. Obie drużyny sporo strzelają i jeszcze więcej bramek tracą. Wprawdzie ich jesienne spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale ostatnio w meczach tych drużyn kibice nie mogli narzekać na brak goli dlatego stawiamy, że dziś padną przynajmniej trzy.

Hokej – Czechy, godz. 17:20, Mlada Boleslav – Liberec, typ: Over 4.5, kurs: 1.40
W czeskiej hokejowej lidze pada sporo bramek. Obie ekipy mogą pochwalić się sporą skutecznością. W bezpośrednich meczach pomiędzy tymi ekipami, zarówno w sezonie zasadniczym jak i w tej serii play-off, również padały wysokie wyniki i dziś na 5 bramek możemy spokojnie liczyć.

Hokej – Finlandia, godz. 17:30, IFK Helsinki – Jyvaskyla, typ: Over 4.5, kurs: 1.55
Przenosimy się do fińskiej ligi, gdzie wyniki wyglądają podobnie jak w czeskiej. Również spotkanie półfinałowe, jednak tutaj rywalizacja jest bardziej zacięta i mamy remis 1-1. We wszystkich 6 spotkaniach tego sezonu pomiędzy tymi ekipami padło przynajmniej 5 bramek i stawiamy, że dziś będzie podobnie.

Koszykówka – Polska, godz. 18:30, Śląsk Wrocław – Koszalin, typ: Over 149.5, kurs: 1.50
W poprzednich sezonach spotkania pomiędzy tymi ekipami były zdecydowanie underowe, ale teraz to zupełnie inne zespoły. Zdecydowanie więcej rzucają, a przede wszystkim więcej tracą. We wszystkich tegorocznych ligowych meczach, w których gospodarzem był Śląsk ta linia została mocno przekroczona i dziś liczymy na podobny wynik.