Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na środę 30.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie, ryzykowne typy grajcie po niższych stawkach. Powodzenia!

Azerbejdżan, godz. 15:30, Qarabag – Ravan, typ: over 2.5, kurs: 1.85
Gospodarze wielkimi krokami podążają w kierunku tytułu mistrzowskiego. Po rozegraniu 26 kolejek prowadzą z dorobkiem 57 punktów. W pięciu ostatnich kolejkach nie doznali ani jednej porażki. Goście zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko 8 punktów. Przegrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i zachodzi duże prawdopodobieństwo, że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą wiele bramek. Stawiamy powyżej dwóch bramek.

Brazylia – Carioca, godz. 20:30, Boavista – Madureira, typ: 1, kurs: 2.10
Obie drużyny spisują się ostatnio bardzo słabo. Boavista zajmuje szóste miejsce i wyprzedza siódmą Madureire o dwa punkty. Gospodarze po trzech kolejkach zdobyli tylko trzy oczka. Jeszcze gorzej spisuje się drużyna gości, która po trzech kolejkach zdobyła tylko jeden punkt. Wszystko na to wskazuje, że może to być mecz na przełamanie dla gospodarzy. W ostatnim meczu Boavista u siebie wygrała z Madureirą 1:0. Stawiamy na nieznaczne zwycięstwo gospodarzy.

Tenis – Miami Debel, godz. 17:00, A.Klavackova/L.Hradecka – B.Mattek-Sands/L.Safarova, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.00
Obie pary w turnieju w Miami spisują się bardzo dobrze. Ten mecz ćwierćfinałowy zapowiada się bardzo ciekawie. Oba deble wygrały poprzednie dwa mecze po 2:0, dlatego też trudno jest wskazać faworyta tego spotkania. Ostatni mecz między tymi parami, wygrał debel Mattek – Sands/ Safarova. Wszystko na to wskazuje, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, dlatego też stawiamy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Tenis – Miami, godz. 16:00, M.Keys – A. Kerber, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15
Wyżej notowaną jest tenisistka z Niemiec, która zajmuje trzecie miejsce w rankingu WTA. W ostatnich czterech meczach rozegranych między tymi zawodniczkami, trzy razy wygrała Kerber i tylko raz zwyciężyła Keys 2:1. W turnieju w Miami, Kerber pokonała Strycovą 2:0, następnie awansowała po kreczu Bertens. W ostatnim spotkaniu pokonała Babos 2:1. Jej przeciwniczka M.Keys, pokonała Flipkens 2:0 i w tym samym stosunku wygrała z Vinci i Begu. Będzie to na pewno wyrównane spotkanie, dlatego stawiamy, że mecz zakończy się w trzech setach.

Hokej – Finlandia, godz. 17:30, Jukurit – KeuPa, typ: over 1.5 HT, kurs: 1.90
Będzie to pierwsze spotkanie półfinałowe w fazie play off między tymi drużynami. W ćwierćfinale play off Jukurit pokonał K-Vantaa 4:3, natomiast goście pokonali SaPKo 4:1. Faworytem tego meczu są gospodarze, którzy bez problemu powinni wygrać ten mecz. W ostatnich pięciu meczach na lodowisku Jukurit, gospodarze wygrali trzy mecze. Goście słabiej spisują się w meczach wyjazdowych i raczej będą przegrywać po pierwszym meczu play off. Obie drużyny strzelają dużo goli, dlatego też stawiamy, że już w pierwszej tercji wpadną przynajmniej dwa gole.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.