Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 08.11.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Szkocja – IV Liga, godz. 20:45, Annan – Montrose, typ: 1, kurs: 1.90

Mecz z pewnością będzie wyrównany, ale moim zdaniem gospodarze będą przeważać i powinni wygrać to spotkanie. Na pięć ostatnich meczów u siebie z drużyną Montrose, Annan nie przegrał ani jednego meczu. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Hokej – Liga Mistrzów, godz. 20:00, Frolunda – Eisbaren, typ: 1 – 1 tercja, typ: 1.90

Frolunda wygrała pierwsze spotkanie na wyjeździe i to zdecydowanie, bo aż 6:1. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy, będzie niespodzianką. Ja stawiam na to, że Frolunda będzie prowadzić po pierwszej tercji.

Hokej – Liga Mistrzów, godz. 18:00, JYP – Bern, typ: 1, kurs: 1.95

Będzie to bardzo wyrównany mecz, w którym ciężko jest wskazać faworyta. Na pewno gospodarze będą mieli większe szanse, albowiem zagrają na własnym lodowisku. Gospodarze mają do odrobienia straty, albowiem w pierwszym meczu przegrali na wyjeździe 2:3. Moim zdaniem można zaryzykować i postawić na gospodarzy. Stawiam na zwycięstwo JYP.

Hokej – Francja – I Liga, godz. 20:30, Angers – Nice Aigles, typ: 1 – 1 tercja, kurs: 1.95

Gospodarze, zajmują szóste miejsce i jest to drużyna własnego lodowiska. Na pewno Angers będzie faworytem tego meczu tym bardziej, że drużyna z Nicei zajmuje przedostatnie miejsce i na pięć ostatnich spotkań, przegrała aż cztery razy. Stawiam na to, że Angers będzie prowadzić po pierwszej tercji.

Anglia – FL Trophy, godz. 20:45, Volverhampton U23 – Accrington, typ: 1, kurs: 2.05

Gospodarze w grupie drugiej zajmują trzecie miejsce, natomiast goście drugie. Należy dodać, że w każdej z grup FL Trophy uczestniczą cztery drużyny. Jeżeli chodzi o grupę drugą, to wszystkie cztery zespoły mają po tyle samo punktów tj. jedno zwycięstwo i jedna porażkę. Gospodarze w ostatnim meczu w tej grupie, pokonali na wyjeździe pierwsze Crewe 3:2. Mecz powinien być wyrównany, ale moim zdaniem to rezerwy Wilków będą bardziej zdesperowane do walki. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.