Typy na dziś – Singiel: Detroit Tigers – Houston Astros

Typy na dziś – Singiel: Detroit Tigers – Houston Astros
Oceń

Singla na środę 12. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłkę nożną dziś odpuszczamy, bo gra w Indonezji, Peru, czy Iranie naszym zdaniem nie należy do dochodowych inwestycji. Gramy dziś za oceanem, gdzie rozgrywki bejsbola wkraczają w decydującą fazę.

Stawiamy, że Houston Astros pokonają na wyjeździe Detroit Tigers różnicą przynajmniej dwóch runów. Jest to trzeci mecz serii, a poprzednie dwa wygrali mistrzowie ligi, czyli ekipa z Teksasu.

Astros wygrali aż dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów. Ich miotaczem będzie dziś Gerrit Cole, który może pochwalić się bilansem 13-5, co oznacza, że Tigers będą mieli kłopoty ze zdobywaniem baz.

Z drugiej strony Houston ma w ostatnich sześciu meczach średnią 5,5 runa na mecz, co oznacza, że śmiało możemy grać handicap -1.5 na gości.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Detroit Tigers – Houston Astros, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…