Typy na dziś – Singiel: Hammarby – Trelleborgs

Typy na dziś

Singla na niedzielę 5. dzień sierpnia zagramy w szwedzkiej ekstraklasie, w której zostaną dziś rozegrane dwa spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Hammarby pokona przed własną publicznością Trelleborg przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze są wiceliderem tabeli i po małym kryzysie wrócili na zwycięskie tory, wygrywając dwa ostatnie mecze. Co ważne dla nas – te dwa zwycięstwa pokryły handicap 0-1.

Goście zajmują również drugie miejsce, ale od końca. Fatalnie grają na wyjazdach i ostatnio przegrali bardzo wysoko (4:1). Liczymy, że lepsza drużyna wygra dziś na tyle wyraźnie, aby pokryć europejski handicap 0:1.

A teraz UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hammarby – Trelleborg, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.53. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…