Typy na dziś: Singiel na niedzielę 15.07.

Typy na dziś

Singla na niedzielę 15. dzień lipca zagramy w szwedzkiej Allsvenskan, w której zostaną dziś rozegrane trzy spotkania. Wybraliśmy najciekawsze z punktu widzenia zysku. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Sundsvall z AIK-iem Sztokholm każda z drużyna strzeli przynajmniej jedną bramkę (BTS). Bukmacherzy widzą faworyta w ekipie gości i aż kusi zagrać czystą “dwójkę” po kursie 1.77. Jednak gospodarze mają jedną zaletę – świetnie grają przed własną widownią. Na siedem meczów u siebie przegrali zaledwie jeden raz i aż cztery razy wygrywali. Co ciekawe w aż sześciu domowych spotkaniach Sundsvall strzelało przynamniej jedną bramkę.

AIK jest liderem i gra bardzo dobrze na wyjazdach. Na siedem meczów w delegacji w aż sześciu strzelali przynajmniej jedną bramkę i w tylko w dwóch zachowali czyste konto.

Gramy zatem BTS, choć kusiło nas zagranie czystego remisu. Wygrać z Sundsvall na ich stadionie nie jest łatwo i lider będzie się musiał namęczyć, żeby wywieźć stąd choćby punkt.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Sundsvall – AIK Sztokholm, typ: BTS, kurs: 1.81.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…