Typy na dziś: Singiel na niedzielę 7.01.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 7.01.
Oceń

Niedzielnego Singla zagramy w Portugalii, gdzie zostaną rozegrane spotkania 17.kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Moreirense z Benfiką Lizbona. W meczach, w których Benfica gra na wyjeździe średnio pada 2.8 gola na mecz. Po remisie w ostatniej kolejce ze Sportingiem w czubie tabeli robi się ciasno, bo np Braga ma tyle samo punktów co Benfica. Liczymy, że ekipa z Lizbony zabierze się ostro do pracy.

Moreirense na własnym obiekcie często remisuje, bo na siedem spotkań u siebie zremisowali aż cztery i tylko raz przegrali. Jednak Benfica to drużyna o dwie klasy lepsza i liczymy, że dziś udowodni to na boisku strzelając przynajmniej trzy gole. Każdy gol dla gospodarzy to dodatkowy bonus.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Moreirense – Benfica Lizbona, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.72.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…