Typy na dziś: Singiel na piątek 5.01.

Typy na dziś: Singiel na piątek 5.01.
Oceń

Znów mała posucha w piłkarskiej ofercie bukmacherów, dlatego do Singla wybraliśmy mecz z Serie A, w którym Fiorentina zmierzy się z Interem.

Stawiamy w tym pojedynku na powyżej 2.5 gola. Aż pięć ostatnich spotkań między tymi drużynami kończyło się pokryciem linii 2.5 bramek. Inter przeżywa poważny kryzys, bo na zwycięstwo czeka już cztery kolejki. Strata punktów sprawiła, że w tabeli spadli na 3. miejsce, a tuż za nimi plasuje się Roma. Inter musi wrócić na zwycięskie tory, ale we Florencji o wygraną jest bardzo trudno.

Na dziewięć domowych spotkań Fiorentina przegrała zaledwie dwa, ale tylko cztery wygrała. Patrząc na historię pojedynków tych drużyn, zaryzykujemy i postawimy na kontynuację serii pokrywania overu 2.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Fiorentina – Inter Mediolan, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.94.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…