Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 02.05.

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Wczoraj Club Brugge wygrał pewnie z Genk, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z wygranej i z zarobionych pieniędzy. Dzisiaj zapraszamy Was do angielskiej Championship. Grajcie razem z nami, powodzenia!

Brighton jest ostatnio w znakomitej formie i walczy o awans do Premier League. Gospodarze są faworytem dzisiejszego pojedynku, a zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć Middlesbrough i wskoczyć do pierwszej dwójki przed ostatnią kolejką. Widać, że szansa awansu nie paraliżuje gospodarzy lecz działa bardzo mobilizująco. Ostatnie wyniki muszą w rywalach budzić spory szacunek, jeśli nie strach. Trzy ostatnie mecze Brighton to trzy zwycięstwa i bilans bramek 12:1. Derby ostatnio również gra nieźle, jednak nie prezentuje tego poziomu, a na wyjazdach zdarza im się gubić punkty i przegrywać mecze. Motywacja jest zdecydowanie po stronie gospodarzy, którzy przed ostatnią kolejką będą chcieli zapewnić sobie przewagę nad Middlesbrough, z którym zagrają mecz o awans do Premier League. Dlatego stawiamy, że gospodarze nie dadzą się presji i pewnie zdobędą dziś trzy punkty.

Piłka nożna – Anglia, godz. 15:30, Brighton – Debry, typ: 1, kurs: 1.65

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.