Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na poniedziałek 02.05.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Anglia, godz. 15:30, Brighton – Debry, typ: Over 2.5, kurs: 1.95
Brighton jest ostatnio w znakomitej formie i walczy o awans do Premier League. Gospodarze są faworytem dzisiejszego pojedynku, a zwycięstwo pozwoli im przeskoczyć Middlesbrough i wskoczyć do pierwszej dwójki przed ostatnią kolejką. Gościom trzeba jednak oddać, że również prezentują się ostatnio nieźle i są bardzo skuteczni. Uważamy, że będzie to ciekawe widowisko z dużą liczbą bramek.

Piłka nożna – Włochy, godz. 19:00, Genoa – AS Roma, typ: 1x, kurs: 2.25
Roma jest w bardzo dobrej formie i dzięki zwycięstwu w ubiegłej kolejce nad Napoli wciąż ma szanse na wicemistrzostwo. Genoa może pluć sobie w brodę bo w wielu meczach pogubili punkty na własne życzenie i zamiast 11. pozycji mogli spokojnie zajmować miejsce dające jej grę w Europie. Ostatnio, szczególnie na własnym stadionie, prezentują się również bardzo dobrze i wróżymy Romie ciężki mecz, który niekoniecznie wygra.

Piłka nożna – Anglia, godz. 13:15, Walsall – Fleetwood Town, typ: 1, kurs: 2.10
Gospodarze szykują się do baraży o Championship, natomiast gości czeka walka do ostatniej kolejki o utrzymanie. Chyba, że dziś wygrają wtedy zapewnią sobie start w League One w przyszłym sezonie jednak na to nie liczymy bowiem ostatnia forma Fleetwood Town jest kiepska, a na wyjazdach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa w całym sezonie. Ostatnie 5 bezpośrednich pojedynków pomiędzy tymi drużynami do zera wygrało Walsall dlatego warto dziś postawić na Walsall.

Tenis – Madryt, godz. 16:30, L.Pouille – D.Goffin, typ: 1 (+3.5 gema), kurs: 2.00
Młody Franuz Pouille jest ostatnio w znakomitej formie, a jego ranking szybuje w górę. Pokonał w ostatnim czasie kilku renomowanych tenisistów i widać, że się nie boi dużych nazwisk. Goffin po przeniesieniu na ceglane korty jakby nie mógł się odnaleźć. Typowany jest jako zdecydowany faworyt tego pojedynku, jednak my uważamy, że może być to zacięty mecz. Do tego wystarczy dodać, że obaj panowie spotkali się do tej pory raz, na początku tego sezonu i górą był Francuz. Dlatego warto zaryzykować zakład z małym handicapem na Pouille.

Tenis – Madryt, godz. 15:00, B.Strycova – M.Keys, typ: 1 (-3.5 gema), kurs: 2.25
Strycova zachwyciła formą we wczorajszym spotkaniu, w którym wyeliminowała z turnieju Angelikę Kerber. Keys męczyła się w pierwszym spotkaniu, a pierwszego seta wręcz przespała. Do tego korty ziemne nie są ulubioną nawierzchnią Amerykanki. Spotkały się do tej pory raz, w 2014 roku, i górą była Czeszka. Stawiamy, że wczorajsze zwycięstwo doda jej wiatru w żagle i dziś pewnie pokona Keys.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.