Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 11.06.

Typy na dziś

Singla na poniedziałek 11. dzień czerwca zagramy nietypowo, bo w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłki nożnej dziś nie gramy, bo nic ciekawego w ofercie bukmacherów nie znajdujemy. Tak mało meczów jak dziś, nie było już bardzo dawno.

Stawiamy, że San Francisco Giants wygrają dziś w Miami. Typ opieramy głównie na pojedynku miotaczy. Madison Bumgarner to znacznie lepszy gracz od Wei-Yin Chen’a. Ten pierwszy późno rozpoczął sezon, gdyż leczył kontuzjowaną rękę. W pierwszym meczu przeciwko Arizonie był doskonały, pozwalając rywalom tylko na dwa runy.

Chen to leworęczny miotacz, a ekipa z San Francisco świetnie gra przeciwko takim “pitcherom”. Stawiamy na gości!

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Miami Marlins – San Francisco Giants, typ: 2, kurs: 1.56.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…