Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 11.06.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 11.06.
Oceń

Singla na poniedziałek 11. dzień czerwca zagramy nietypowo, bo w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłki nożnej dziś nie gramy, bo nic ciekawego w ofercie bukmacherów nie znajdujemy. Tak mało meczów jak dziś, nie było już bardzo dawno.

Stawiamy, że San Francisco Giants wygrają dziś w Miami. Typ opieramy głównie na pojedynku miotaczy. Madison Bumgarner to znacznie lepszy gracz od Wei-Yin Chen’a. Ten pierwszy późno rozpoczął sezon, gdyż leczył kontuzjowaną rękę. W pierwszym meczu przeciwko Arizonie był doskonały, pozwalając rywalom tylko na dwa runy.

Chen to leworęczny miotacz, a ekipa z San Francisco świetnie gra przeciwko takim „pitcherom”. Stawiamy na gości!

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Miami Marlins – San Francisco Giants, typ: 2, kurs: 1.56.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…