Typy na dziś: Singiel na środę 13.06.

Typy na dziś: Singiel na środę 13.06.
Oceń

Singla na środę 13. dzień czerwca zagramy w białoruskiej ekstraklasie. Dziś nieco więcej piłkarskich pojedynków, więc trochę łatwiej wybrać dobre typy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Soligorsk pokona na własnym stadionie Zhodino. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, ale my nie mamy wątpliwości, że gospodarze są lepszą ekipą. Po słabym początku sezonu, piłkarze z Soligorska wzięli się solidnie do pracy i wygrali cztery ostatnie mecze. U siebie wygrali trzy ostatnie pojedynki.

Z drugiej strony Zhodino nie wygrało jeszcze spotkania na wyjeździe, zaliczając trzy remisy i trzy porażki. Naszym zdaniem dziś przegrają kolejny raz, bo drużyna z Soligorska jest piłkarsko lepsza.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Soligorsk – Zhodino, typ: 1, kurs: 1.67.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…