Typy na dziś: Singiel na wtorek 15.05.

Oceń

Singla na wtorek w 15. dzień maja zagramy w barażu o prawo gry w angielskiej Premier League. W pierwszym meczu Aston Villa wygrała na wyjeździe z Middlesbrough 1:0 i dziś przystępuje do rewanżu na Villa Park w Birmingham.

Stawiamy, że w tym meczu padną mniej niż trzy bramki. Sądzimy, że gospodarze nie roztrwonią przewagi i zagrają skutecznie w obronie. Być może sami coś jeszcze strzelą, ale nie wygląda nam ten mecz na spotkanie z gradem bramek.

Wynik, który chodzi nam po głowie to 2:0 dla gospodarzy, dlatego śmiało gramy poniżej 2.5 gola.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Aston Villa – Middlesbrough, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.55.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…