Typy na dziś: Dubel na wtorek 15.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 15. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz Pucharu Egiptu. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.92. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Celtics wygrają drugi mecz finału Konferencji Wschodniej z Cavaliers. W TD Garden w Bostonie gra się bardzo ciężko głównie przez fanatyczną publikę. W pierwszym meczu Celtics rozgromili Cavs i nie sądzimy, żeby sytuacja miała nagle się odwrócić. Stawiamy 2-drogowo na gospodarzy.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 2.5 goli w finale Pucharu Egiptu między Smouha a Zamalek. Obie ekipy są underowe i nie sądzimy, aby w meczu o dużą stawkę nagle straciły swoje defensywne walory.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.92, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…