Typy na dziś: Singiel na wtorek 3.07.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 3.07.
Oceń

Singla na wtorek 3. dzień lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Oferta piłkarska jest dziś wyjątkowo słaba, zatem wyruszamy za Atlantyk, aby tam szukać pieniędzy. Wczoraj się udało, zatem liczymy dziś na kolejny zarobek za oceanem.

Stawiamy, że Philadelphia Phillies pokonają u siebie Baltimore Orioles. Phillies są po wygranej serii z Waszyngtonem i w dzień przed Świętem Niepodległości rozpoczynają serię z Orioles.

Miotaczem będzie dziś Zach Eflin, który miał kapitalny czerwiec. Gdy on zaczynał mecz na górce, ekipa z Miasta Braterskiej Miłości wygrała pięć meczów z rzędu. Eflin pozwolił tylko na dwa runy w tych pięciu potyczkach. Stawiamy na Phillies!

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Philadelphia Phillies – Baltimore Orioles, typ: 1, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…