Typy na dziś – Singiel: Portland Trail Blazers – Phoenix Suns

Typy na dziś

Singla na czwartek 6. dzień grudnia zagramy w NBA, czyli najlepszej, koszykarskiej lidze świata. Z piłki nożnej nie ma dziś ponownie nic ciekawego, a krajowych pucharów grać nie zamierzamy, dlatego wolimy zostać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokona Phoenix Suns przynajmniej trzynastoma punktami. Tak naprawdę jest to typ przeciwko zespołowi z Arizony, który stracił z powodu kontuzji dwóch najlepszych strzelców. Podobnie jak w poprzednim meczu z Kings (105:122) dziś na parkiecie Moda Center nie zobaczymy Devina Bookera i TJ Warrena. Skoro Suns na własnym parkiecie przegrali z takim średniakiem jak Sacramento siedemnastoma punktami, to na wyjeździe i to w Portland polegną przynajmniej dwudziestoma „oczkami”.

Blazers są na serii trzech porażek z rzędu (1 domowa, 2 wyjazdowe) i dla nich to idealny rywal na przełamanie. Nawet jeśli nie zagra dziś C.J. McCollum (status na godz. 1am EST – questionable), to i tak gospodarze mają na tyle strzelb, żeby wygrać z Suns i pokryć handicap -12.5.

UWAGA! Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Portland Trail Blazers – Phoenix Suns, typ: 1 (-12,5), kurs: 1.67.