Typy na dziś – Singiel: Ukraina – Słowacja

Typy na dziś – Singiel: Ukraina – Słowacja
Oceń

Singla na niedzielę 9. dzień września zagramy w Lidze Narodów. Ponownie poza tymi rozgrywkami niewiele jest do grania w świecie piłki nożnej, ale coś tam znajdziemy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Ukrainy ze Słowacją zostanie pokryty BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. Uważamy, że będzie to otwarte spotkanie z dużą liczbą sytuacji podbramkowych.

Słowacy często w spotkaniach wyjazdowych trafiają do siatki rywali. W pięciu ostatnich potyczkach w delegacji, aż cztery razy pokonywali bramkarza gospodarzy. Z drugiej strony Ukraińcy u siebie zawsze są groźni i o bramkę dla nich jesteśmy spokojni.

Obie drużyny spotkały się ostatni raz w listopadzie 2017 roku i wówczas BTS został pokryty (2:1).

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Ukraina – Słowacja, typ: BTS, kurs: 2.22.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…