Typy na dziś: Dubel na niedzielę 9.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na niedzielę 9. dzień  września zagramy w pierwszej kolejce rozgrywek futbolu amerykańskiego NFL oraz w bejsbolowej MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.17. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy, że Saints pokonają u siebie na inaugurację rozgrywek Buccaneers. Goście przyjadą do Nowego Orleanu bez swojego podstawowego gracza quarterbacka Jameis’a Winston’a. To duże osłabienie, bo rezerwowy QB Ryan Fitzpatrick nie jest nawet średniej jakości zawodnikiem na najważniejszej pozycji w tym sporcie. Stawiamy, że Saints, których wymienia się w roli faworytów do wygrania konferencji NFC pewnie pokonają ekipę z Florydy i pokryją handicap jednego TD, czyli -6.5.

W drugim meczu Dubla zostajemy za oceanem, ale przeniesiemy się nad Zatokę Kalifornijską. Tam stawiamy, że Oakland Athletics wygrają trzeci raz z Texas Rangers. Gospodarze grają o dziką kartę do playoffs i domowe mecze z tak słabymi rywalami póki co wygrywają. Liczymy na sweep, czyli wygraną serię przez Athletics 3:0, a do tego potrzebują dziś zwycięstwa.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…