Typy na dziś – Singiel: West Ham – Chelsea

Oceń

Singla na niedzielę 23. dzień września zagramy w angielskiej Premier League, a dokładniej w derbach Londynu. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Chelsea zdobędzie komplet punktów, wygrywając na Stadionie Olimpijskim z West Ham’em. The Blues rozegrali w tym sezonie dwa mecze w delegacji i dwa wygrali. Ostatnio w Lidze Europy również na wyjeździe pokonali PAOK. Chelsea gra ostatnio wyśmienicie.

Z drugiej strony West Ham zanotował dwie porażki z rzędu przed własną widownią. Łukasz Fabiański ma trudne życie po zmianie klubu, bo jego obrońcy grają wręcz tragicznie. Liczymy, że dziś wygra lepsza drużyna, a tą bez wątpienia jest Chelsea.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

West Ham – Chelsea, typ: 2, kurs: 1.65.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB