Typy na dziś: UC Dublin – Bohemians

Typy do Singla na poniedziałek 15. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Bohemians pokona na wyjeździe UC Dublin różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, natomiast goście plasują się na trzeciej pozycji, ze stratą sześciu punktów do wicelidera.

Przypominamy, że UC Dublin to studencka drużyna piłkarska, która na 12 meczów rozegranych u siebie, przegrała aż 7 razy. W cztery wygranych, za rywali mieli drużyny z ostatnich miejsc w tabeli. Dziś poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej, bo Bohemians jest znacznie lepszym zespołem.

Ostatnia wizyta Bohemians na kampusie, zakończyła się ich zwycięstwem 2:0. Nie mamy nic przeciwko takiemu rezultatowi również w dzisiejszym pojedynku.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Bohemians pokona studentów z Dublina przynajmniej dwoma golami.

UC Dublin – Bohemians, typ: 2 (1:0), kurs: 1.98.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB