Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 15.07. z kursem 2.75.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 15. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.75. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Sundsvall z Hammarby padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze w czterech z sześciu meczów na swoim stadionie pokrywali linię 2.5 gola. Goście natomiast kończyli mecze, których suma goli była większa od 2.5 w trzech z siedmiu spotkań wyjazdowych. W ostatnich pięciu potyczkach między tymi drużynami na tym stadionie, tylko raz liczba goli była mniejsza od trzech. Dlatego liczymy dziś na przynajmniej trzy trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Boston Red Sox pokonają u siebie Toronto Blue Jays. Każda z tych drużyn zmierza w innym kierunku. W Bostonie pozyskują nowych graczy i liczą, że uda im się obronić mistrzowski tytuł. Natomiast Toronto nie ma żadnych szans na Playoffs i będą ogrywali młodych zawodników. Red Sox przegrali ostatnio serię z LA Dodgers i uważamy, że dziś wrócą na zwycięskie tory.

 Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.75.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB