Typy na EURO 2016: Chorwacja – Hiszpania

Typy na mecz Euro 2016, grupa D, spotkanie Chorwacja – Hiszpania. Będzie to spotkanie o pierwsze miejsce w grupie D Euro 2016.

Hiszpania w dotychczasowym dwóch meczach grupowych pokazała, że jest bardzo dobrze przygotowana do turnieju we Francji i cel obrony mistrzowskiego tytułu wywalczonego na stadionach Polski i Ukrainy 4 lata temu jest bardzo realny. Piłkarze Vincente del Bosque obok Niemców, Polaków i Włochów należą do zespołów, które jeszcze nie straciły bramki na Euro 2016. Piłkarze obu drużyn znają się doskonale, ponieważ na co dzień trenują wspólnie i grają w tych samych klubach. W zespole Chorwacji są obecni lub byli zawodnicy La Liga i to na pewno działa na korzyść reprezentacji z Bałkanów. Być może będzie to kolejny mecz na Euro, który zakończy się wynikiem bezbramkowym, bowiem trudno oczekiwać, aby Chorwaci, którym brakuje jednego punktu do awansu z drugiego miejsca w grupie poszła na wymianę ciosów z Hiszpanią.
Statystyki posiadania piłki jak to zwykle bywa w meczach Hiszpanii, będą po stronie tej reprezentacji. Hiszpanie mają ogromny potencjał ofensywny, zwłaszcza na bokach wymieniający się pomocnicy i obrońcy są usposobieni bardzo ofensywnie, co skutkuje dużą liczbą rzutów rożnych dla Hiszpanów. W meczach z Czechami i Turcją zespół Hiszpanii wywalczył łącznie 21 rzutów rożnych. Chociaż pachnie tutaj remisem (a na pewno do przerwy), to idziemy w kierunku przewagi w rzutach rożnych na korzyść obrońców tytułu mistrzów Europy, których powinni uzyskać przynajmniej o dwa więcej od Chorwatów. Powodzenia!

Euro 2016, 21 czerwca, godz. 21:00, Chorwacja – Hiszpania, typ: Rzuty rożne – Hiszpania, handicap (1.5-0), kurs: 1.80

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!