Typy na EURO 2016: Irlandia Północna – Niemcy

Typy na mecz Euro 2016, grupa C, spotkanie Irlandia Północna – Niemcy. Ostatni grupowy mecz reprezentacji Niemiec z Irlandią Północną rozegrany zostanie na stadionie Parc des Princes w Paryżu.

Irlandia Północna po wygranej z Ukrainą 2:0 stanęła przed historycznym sukcesem, jakim byłby awans do kolejnej fazy turnieju. Potrzebują do tego remisu i zapewne ich taktyka na spotkanie z mistrzami świata będzie prosta: niski pressing i jak to potocznie jest określane „postawienie autobusu” przed swoim polem karnym. Każda odebrana piłka Niemcom, będzie wybijana do przodu, aby tam waleczni i dobrze czujący się w powietrznych pojedynkach Irlandczycy wywalczyli jakiś rzut wolny możliwie najbliżej niemieckiej bramki, z którego będzie można dośrodkować piłkę w pole karne Manuela Neuera. W meczu będzie dużo twardej, męskiej gry, szczególnie po stronie wyspiarzy.
Niemcy nie lubią grać z tak mocno defensywnie ustawionym przeciwnikiem, zwłaszcza, kiedy nie ma się w swojej drużynie technicznych wirtuozów pokroju Massiego czy CR7. Nasi zachodni sąsiedzi męczyli się z drużynami z wysp brytyjskich, które grały w naszej grupie eliminacyjnej. W meczu z Irlandią Niemcy mieli duże problemy, bowiem u siebie tylko zremisowali 1:1, natomiast na wyjeździe przegrali 1:0.

Dzisiaj być może Niemcy w końcu skruszą Irlandzki mur i minimalnie wygrają to spotkanie, ale po pierwsze pogromu nie przewidujemy, a po drugie jest wielce prawdopodobne, że do przerwy wynik na tablicy będzie taki sam jak po pierwszej połowie meczu Polska – Irlandia. Dobrym typem na to spotkanie jest także under 2.5 bramki w meczu. Powodzenia!

Euro 2016, 21 czerwca, godz. 18:00, Irlandia Północna – Niemcy, typ: X HT, kurs: 2.30

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!