Typy na EURO 2016: Czechy – Chorwacja

Typy na mecz Euro 2016, grupa D, spotkanie Czechy – Chorwacja. W pierwszej kolejce spotkań grupy D Hiszpania wygrała z Czechami 1:0 i takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Chorwacji z Turcją.

Czesi, jeżeli chcą awansować do kolejnej rundy turnieju Euro 2016 muszą w meczu przeciwko Chorwacji zagrać zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim skuteczniej niż w meczu z Hiszpanią, na której bramkę oddali tylko 3 strzały w całym spotkaniu. Przed drużyną Pavła Vrby trudne zadanie, ale właśnie w takich meczach zespół ma okazję pokazać swój prawdziwy charakter.

Czechom będzie bardzo ciężko przebić się przez blok defensywny Chorwatów, bowiem tworzą go bardzo doświadczeni obrońcy. Srna, Corluka, Vida i Strinić nie pozwolili Turkom na zbyt wiele w swoim pierwszym spotkaniu na Euro. Najwięcej atutów drużyna z Bałkanów ma jednak w środku pola. Tacy piłkarze jak Rakitić, Modrić czy Perisić w meczu z Turcją pokazali, swoją dominację w środkowych strefach boiska. Czesi muszą podjąć walkę i na pewno stać ich na remis, a nawet na zwycięstwo z Chorwacją, która przez bukmacherów jest uznawana za zdecydowanego faworyta tego meczu. Mecz ten może wyglądać podobnie do wczorajszego meczu Polaków z Niemcami. W naszej opinii Czesi przedłużą dzisiaj swoje szanse na wyjście z tej trudnej grupy, rozstrzygając ostatecznie tą kwestię w ostatnim meczu grupowym z Turcją, z którą grali także w grupie eliminacyjnej do Euro 2016. Powodzenia!

Euro 2016, 17 czerwca, godz. 18:00, Czechy – Chorwacja, typ: 1X, kurs: 1.80

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!