Typy na EURO 2016: Włochy – Szwecja

Typy na mecz Euro 2016, grupa E, spotkanie Włochy – Szwecja. W pierwszej kolejce spotkań Włosi wyraźnie pokonali momentami bezradnych Belgów, natomiast Szwedzi szczęśliwie zremisowali z Irlandią.

Włosi to najwięksi piłkarscy cwaniacy! Trener Antonio Conte zabrał na turniej do Francji sporo piłkarzy, którzy znani są chyba tylko piłkarskim kibicom śledzącym na co dzień Serie A. W meczu przeciwko faworyzowanym Belgom zespół Conte zagrał bardzo konsekwentnie taktycznie, rozbijał ataki pozycje Belgów i potrafił bardzo szybko organizować się w kontratakach, siejąc popłoch pod bramką Courtois’a, który kilka razy uratował swój zespół przed znacznie wyższą porażką. Conte postawił na formację obronną Juventusu z niesamowicie doświadczonym i imponującym spokojem w bramce Buffonem. W polu zaś ma zawodników, którzy nie mają za sobą tak ciężkiego i długiego sezonu jak np.: zawodnicy Belgii. Włosi byli szybsi, silniejsi, więcej biegali. Jeżeli zagrają ze Szwecją tak samo jak z Belgią, to Szwecji nawet „król” Zlatan tym razem nie pomoże.
Szwedzki zespól w meczu przeciwko Irlandii ujawnił wszystkie swoje słabości. Na boisku widzieliśmy Ibrahimovicia i 9 żółtych koszulek, bo w czerwonej zagrał bramkarz Szwedów Isaksson. Nie przewidujemy, aby dzisiaj gra reprezentacji Szwecji miała się radykalnie odmienić. Jedynie ze stałych fragmentów gry Szwecja może próbowac zaszkodzić Włochom, jednak w bramce Włochów będzie stał Gianluigi Buffon. Dzisiaj Włosi powinni sobie zapewnić awans do kolejnej fazy Euro 2016 wygrywając ze Szwecją.

Euro 2016, 17 czerwca, godz. 15:00, Włochy – Szwecja, typ: 1, kurs: 2.00

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!