Typy na EURO 2016: Rosja – Słowacja

Typy na mecz Euro 2016, grupa B, spotkanie Rosja – Słowacja. Po pierwszej kolejce spotkań w grupie B w tabeli prowadzi Walia dzięki zwycięstwu nad Słowacją 2:1, natomiast Rosja po szczęśliwym dla niej remisie z Anglią, strzelając bramkę na 1:1 w doliczonym czasie gry, jest na trzecim miejscu. Jeżeli Słowacy dzisiaj przegrają to będą mogli już powoli pakować swoje walizki, bowiem ostatni mecz grupowy rozegrają z Anglią.

Słowacy pomimo porażki z Walią pozostawili po sobie dobre wrażenie. Zapewne inaczej potoczyłby się mecz dla naszych południowych sąsiadów, gdyby Marek Hamsik w 3 min. spotkania strzelił bramkę na 1:0. Niestety dla Hamsika, piłkę zmierzającą do bramki wybił Davies. Kilka minut później błąd przy strzale Bale’a z rzutu wolnego popełnił słowacki bramkarz Kozacik i to Walijczycy przejęli kontrolę nad tym meczem. Słowacy wyrównali po przerwie po strzale Dudy, jednak w 81 min błąd popełniła słowacka defensywa, w której zabrakło odpowiedniej komunikacji i Robson-Kanu ustalił wynik meczu na 2:1 dla Walii.

Tym razem Słowacy muszą zagrać szybciej, bardziej rozciągać grę skrzydłami i szukać swoich okazji w pojedynkach jeden na jeden, bowiem mają więcej lepiej technicznie wyszkolonych piłkarzy od tych, jacy zagrają w rosyjskiej drużynie. Lepiej usposobiona ofensywnie drużyna, która atakuje i stara się strzelić bramkę, zwykle jest także częściej faulowana. I tak powinno być w tym meczu. Rosjanie nie będą raczej forsować tempa i będą starali się rozbijać ataki Słowaków, szukając swoich okazji do strzelenia bramki w kontrach. Stoperzy drużyny rosyjskiej mają łącznie 71 lat (34 lata Bieriezucki i 37 lat Ignaszewicz). Słowacy powinni wykorzystać mniejszą zwrotność rosyjskiego środka obrony i to jest pierwszy z argumentów na nasz typ na ten mecz. Ponadto to Słowakom zdecydowanie bardziej powinno zależeć na wygranej i dlatego w typie na ten mecz pójdziemy w stronę żółtych kartek, jakie raczej częściej powinni łapać w tym spotkaniu Rosjanie. Bukmacher oferuje całkiem przyzwoity kurs na over 1,5 ŻK dla Rosji. Grajcie z nami, powodzenia!

Euro 2016, 15 czerwca, godz. 15:00, Rosja – Słowacja, typ: Rosja powyżej 1,5 ŻK, kurs: 1.82

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!