Typy na EURO 2016: Rumunia – Szwajcaria

Typy na mecz Euro 2016, grupa A, spotkanie Rumunia – Szwajcaria. Po pierwszej kolejce spotkań w grupie A w tabeli prowadzi Francja przed Szwajcarią, Rumunią i Albanią.

Rumunii w meczu otwarcia pomimo porażki z gospodarzami zagrali bardzo dobre spotkanie. Byli bardzo zdyscyplinowani taktycznie, przesuwali się formacjami w obronie i Francuzi długo nie mogli sforsować ich szyków obronnych. Ostatecznie Francja wygrała dzięki najpiękniejszej jak dotąd bramce na turnieju, którą strzelił w 89 min Payet, uznany zresztą słusznie za gracza meczu.

Szwajcarzy skromnie wygrali 1:0 z Albańczykami, których wyraźnie zjadła trema w pierwszej fazie tego meczu. Szybko stracona bramka i zejście z boiska kapitana Albanii Lorika Cana za dwie żółte kartki, mocno skomplikowała osiągnięcie przez nich korzystnego wyniku w tym spotkaniu. Szwajcarzy pomimo tego, iż grali przez większą część meczu z przewagą jednego zawodnika, to nie potrafili udokumentować wygranej strzeleniem kolejnych bramek. Za to w drugiej połowie to Albańczycy mieli lepsze okazje do wyrównania i tylko bramkarzowi Sommerowi Szwajcarzy zawdzięczają końcowe zwycięstwo. Gdyby Gashi miał więcej zimnej krwi, to jego drużyna miałaby w tabeli 1 punkt, a on zostałby bohaterem Albanii. Obrona Szwajcarów momentami grała tragicznie i dzisiaj, jeżeli będzie popełniać takie same błędy, to Rumunii ich srogo skarcą.

Podopiecznych Anghela Iordanescu stać nawet na drugie miejsce w grupie, do tego potrzebują dzisiaj wygranej ze Szwajcarią, a na pewno nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę. Stąd właśnie taki typ na ten mecz. Dla lubiących większe ryzyko, polecamy zagrać na Rumunię DNB po kursie 2.13, co w przypadku remisu da Wam zwrot postawionej stawki. Grajcie z nami, powodzenia!

Euro 2016, 15 czerwca, godz. 18:00, Rumunia – Szwajcaria, typ: Rumunia (handicap 1-0), kurs: 1.55

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!