Typy na mistrzostwa świata: Brazylia – Belgia

Brazylia – Belgia to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W piątek zostaną rozegrane dwa spotkania 1/4 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Im turniej trwa dłużej, tym lepiej gra Brazylia – taki wniosek wysuwają komentatorzy na całym świecie. Rzeczywiście Canarinhos z meczu na mecz prezentują się bardzo dobrze, dlatego naszym zdaniem wyeliminują dziś Belgię.

Belgowie mieli być (i nadal mogą) czarnym koniem mistrzostw. Jednak spotkanie z Japonią pokazało, że można ich pokonać. Gdyby Samurajowie zachowali więcej wyrachowania, to dziś oni graliby o półfinał.

Stawiamy na Brazylię, która naszym zdaniem ma więcej jakości jako drużyna.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Brazylia – Belgia, typ: 1, kurs: 2.20.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…