Typy na mistrzostwa świata: Urugwaj – Francja

Typy na mistrzostwa świata: Urugwaj – Francja
Oceń

Urugwaj – Francja to kolejny mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W piątek zostaną rozegrane dwa spotkania 1/4 finału, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy na Francję, która naszym zdaniem lepiej wygląda jako drużyna. Urugwaj to oczywiście Cavani i Suarez w ataku oraz Godin w obronie. Jednak poza nimi niewielu jest innych zawodników w tej reprezentacji, którzy ciągnęliby grę.

Francja w spotkaniu z Argentyną pokazała niesamowita moc i siłę charakteru. Wielką gwiazdą tego mundialu ma szansę zostać Kylian Mbappe. Jeśli defensywa Urugwaju nie wyeliminuje go z gry, na pewno przynajmniej raz trafi do siatki.

Naszym zdaniem w półfinale z tej pary zagra Francja, która wygra dziś w regulaminowym czasie gry.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Urugwaj – Francja, typ: 2, kurs: 2.09.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…