Typy na mistrzostwa świata: Kolumbia – Japonia

Typy na mistrzostwa świata: Kolumbia – Japonia
Oceń

Kolumbia – Japonia to trzynasty mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. We wtorek zostaną rozegrane trzy spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Sporo niespodzianek w pierwszej fazie mundialu, prawda? Ciężko coś wygrać, ale spokojnie, mistrzostwa powoli się rozkręcają.

Stawiamy dziś na wygraną Kolumbii z Japonią. Oczywiście tu też może dojść do niespodzianki, którą byłaby strata punktów przez Kolumbię. Jednak my wierzymy w ekipę z Ameryki Południowej. Ma wielkie gwiazdy, ogromną moc rażenia w ataku i nie sądzimy, aby ambitni Japończycy mogli ich zatrzymać.

Dość już niespodzianek, niech faworyci wreszcie wygrają!:-)

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Kolumbia – Japonia, typ: 1, kurs: 1.70.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…