Typy na mistrzostwa świata: Tunezja – Anglia

Typy na mistrzostwa świata: Tunezja – Anglia
Oceń

Tunezja – Anglia to dwunasty mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W poniedziałek zostaną rozegrane trzy spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

W ostatnich ośmiu meczach Anglików aż siedem razy padało mniej niż trzy bramki. Trzy spotkania z tej serii kończyły się skromnymi zwycięstwami po 1:0.

Tunezja również nie należy do overowych drużyn, bo cztery z ostatnich sześciu spotkań kończyły się poniżej linii 2.5. W ostatnim meczu przed mundialem przegrali z Hiszpanią tylko 1:0, co potwierdza, że mają solidną obronę. Dlatego stawiamy na poniżej 2.5 gola.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Tunezja – Anglia, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.75.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…