Typy na mistrzostwa świata: Szwecja – Korea Płd.

Szwecja – Korea Południowa to dziesiąty mecz Mistrzostw Świata w Rosji, na który dajemy typy. W poniedziałek zostaną rozegrane trzy spotkania mundialu, a nasze typy i analizy możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szwecja wygrała siedem z ostatnich dziesięciu meczów o stawkę. Tuż przed mundialem rozegrali dwa mecze towarzyskie (z Danią i Peru) i oba zakończyły się bezbramkowymi remisami. Wiele o formie Szwedów nie da się powiedzieć, ale wydaje się, że w tym meczu są faworytem.

Korea w ostatnich sprawdzianach przed mistrzostwami przegrała z Bośnią i Hercegowiną oraz z Senegalem.

Stawiamy, że Szwedzi to wygrają, może nie jakoś przekonująco, ale skromne 1:0 powinni wycisnąć.

Uwaga! Uwaga! Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Szwecja – Korea Południowa, typ: 1, kurs: 2.06.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…