Typy na niedzielę 25.03. – zapowiedź + dziewczyna dnia

Znów przed nami ciężki dzień grania mało popularnych lig, ale liczymy, że szczęście nas nie opuści, jak wczoraj w doliczonym czasie gry w meczu Spezii z Ascoli w Serie B.

Przypomnijmy, że Spezia, na którą postawiliśmy, otrzymała szybko czerwoną kartkę, ale mimo to strzeliła gola na 1:0. Niestety… Doliczony czas gry i… 1:1.

Możemy tylko powtórzyć za Krychowiakiem – F*** off!

 

Do Singla na piątek wybraliśmy mecz z 3. ligi niemieckiej, w którym gramy na gospodarzy. Singla zobaczysz TUTAJ.

W dublu natomiast zagramy mecz z niemieckiej ligi regionalnej oraz spotkanie z NBA. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.64.  Zobacz TUTAJ, co gramy w Dublu.

Zagramy również Kupon dnia, który w marcu przynosi nam ponad tysiąc złotych zysku. Gramy, aby powiększać tę wartość. Zobacz TUTAJ, co przygotowaliśmy w Kuponie na dziś.

Do tego dodajemy Pewniaki (TUTAJ) oraz Overy, które znajdziesz TUTAJ.

Daliśmy dziś również Dubla z NBA na podwojenie, którego znajdziecie TUTAJ. Typujemy również mecz Oilers z Ducks w NHL – TUTAJ.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

*********

Na koniec… Cóż… nie samymi typami człowiek żyje. W tym nowym cyklu zapowiadającym zmagania się z bukmacherami, w których celujemy naszymi typami… wytypujemy dziewczynę dnia. Dziś będzie to urocza Rosjanka Galina “Dub” Dubenenko.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…