Typy NBA: Dubel na niedzielę 25.03.

typy NBA

Wczoraj Sixers i Hornets nas nie zawiedli, co pozwoliło nam zanotować kolejny zysk. 355 zł wygranej gotówki wygląda ładnie, ale chcemy więcej! Zapraszamy na Dubla z NBA na niedzielną noc.

Stawiamy, że Wizards pokonają Knicks przynajmniej 6 punktami. Czarodzieje z Waszyngtonu potrzebują zwycięstw jak ryba wody, aby gonić Indianę oraz uciekać przed Miami w rywalizacji o jak najlepsze miejsce przed Playoffs. Gortat i spółka mają dziś łatwe zadanie, bo Knicks sezon spisali na straty. Ekipa ze stolicy USA we własnej hali powinna spokojnie wygrać pokrywając nasz handicap.

W drugim meczu Dubla z NBA typujemy dodatni handicap +12.5 na Clippers, którzy zagrają w Toronto. Raptors u siebie są trudni do pokonania, pewnie dziś wygrają z LAC, ale liczymy, że ekipa z Miasta Aniołów nie położy się przed liderem Konferencji Wschodniej. Clippers bardzo potrzebują wygranych, aby załapać się do Playoffs. Obecnie są 10. pozycji na Zachodzie, ale do ostatniego miejsca, które daje prawo gry w postseason mają tylko 2.5 meczu straty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.