Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Emmen

Typy na rzuty rożne

Ajax w poprzednim sezonie na własnym terenie wykonywał średnio aż 8.67 rzutów rożnych na mecz. W ostatnim spotkaniu ekipa z Amsterdamu przeciwko FC Emmen wykonała aż 11 kornerów, a przeciwnikom pozwoliła tylko jeden rzut rożny.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

W tym sezonie Ajax pierwszy mecz rozpoczął od remisu, ale wykonał wtedy aż 9 rzutów rożnych, a ich rywale nie wykonali żadnego kornera.

W dzisiejszych spotkaniu stawiamy, że gospodarze wykonają o pięć rzutów rożnych więcej od graczy z Emmen.

Ajax – FC Emmen, typ: Ajax więcej rzutów rożnych (handicap 0:4) kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.


Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB