Typy na dziś: Dubel na sobotę 10.08. z kursem 2.23.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 10. dzień sierpnia wybraliśmy z austriackiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że LASK Linz zdobędzie przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z Admirą. Goście znakomicie rozpoczęli nowy sezon rozgrywek, odnosząc dwa zwycięstwa i w każdym z nich zdobywali przynajmniej dwa gole. W tygodniu grali w eliminacjach do Ligi Mistrzów i zanotowali wygraną 2:1 w Bazylei, co stawia ich w świetnej sytuacji przed rewanżem. Uważamy, że zespół z Linzu będzie kontynuował świetną passę i dziś znów zakończy mecz z minimum dwoma golami.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Atlanta Braves pokona na wyjeździe Miami Marlins. Miotaczem w ekipie z Atlanty będzie dziś Mike Soroka, który w tym sezonie już dwa razy zaczynał mecz przeciwko Marlins. Za każdym razem pałkarze z Florydy mieli ogromne kłopoty z trafieniem w piłkę i oba te spotkania wygrali gracze ze stanu Georgia. Liczymy, że dziś również Atlanta wygra i umocni się na pozycji lidera dywizji NL East.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.23.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB