Typy na rzuty rożne: Arsenal – Crystal Palace

Typy na rzuty rożne
Oceń

Arsenal na własnym terenie wykonuje średnio 6.12 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.53 RR. Gospodarze w tym sezonie na 17 spotkań ligowych 13 razy kończyli je wysokimi overami rzutów rożnych.


Crystal Palace natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 3.94 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.59 RR.

Ostanie 9 z 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 9.5 rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedynku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Arsenal – Crystal Palace, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB