Dubel na niedzielę 21.04. z kursem 2.20.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 21. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +6.5 punktów Indianę Pacers w domowym meczu przeciwko Boston Celtics. W rywalizacji do czterech wygranych prowadzą goście 3:0. Uważamy, że Pacers są w stanie wygrać jeden mecz i spodziewamy się, że nastąpi to dziś. Sądzimy, że Boston odpuści ten mecz, aby zamknąć rywalizację na własnym parkiecie. Zawsze patrzymy na sport w USA również pod kątem finansowym, a kolejny mecz w Bostonie, to kolejny przychód $$$ z dnia meczowego. Indiana dziś powinna wygrać, ale zabezpieczymy się handicapem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Arsenalu Londyn z Crystal Palace. Kanonierzy będą zmotywowani w tym meczu, bo jeśli wygrają, to wyprzedzą w tabeli Tottenham i awansują na trzecie miejsce. Takiej okazji gracze z Emirates Stadium nie odpuszczą i naszym zdaniem zainkasują dziś komplet punktów.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB