Dubel na niedzielę 21.04. z kursem 2.20.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 21. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +6.5 punktów Indianę Pacers w domowym meczu przeciwko Boston Celtics. W rywalizacji do czterech wygranych prowadzą goście 3:0. Uważamy, że Pacers są w stanie wygrać jeden mecz i spodziewamy się, że nastąpi to dziś. Sądzimy, że Boston odpuści ten mecz, aby zamknąć rywalizację na własnym parkiecie. Zawsze patrzymy na sport w USA również pod kątem finansowym, a kolejny mecz w Bostonie, to kolejny przychód $$$ z dnia meczowego. Indiana dziś powinna wygrać, ale zabezpieczymy się handicapem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Arsenalu Londyn z Crystal Palace. Kanonierzy będą zmotywowani w tym meczu, bo jeśli wygrają, to wyprzedzą w tabeli Tottenham i awansują na trzecie miejsce. Takiej okazji gracze z Emirates Stadium nie odpuszczą i naszym zdaniem zainkasują dziś komplet punktów.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama