Typy na rzuty rożne: Barcelona – Real Madryt

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Barcelona rywalom pozwala na średnio 4 rzuty rożne na mecz. Real Madryt natomiast wykonuje średnio 5.80 rzutów rożnych na mecz.

Goście na 16 spotkań ligowych aż 15 razy wykonywali w meczu przynajmniej 4 rzuty rożne.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Królewscy w ostatnich dziesięciu spotkaniach przeciwko Barcelonie wykonywali średnio 5 rzutów rożnych. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy, że Real przynajmniej cztery razy dośrodkuje piłkę z narożnika boiska.

Barcelona – Real Madryt, typ: Real Madryt powyżej 4.5 rzutów rożnych, kurs: 1.90.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.