Typy na rzuty rożne: Bayern – Hoffenheim

Typy na rzuty rożne

Bayern na własnym terenie wykonuje średnio 9 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 2.30 RR.

Hoffenheim natomiast wykonuje średnio 4 rzuty rożne na mecz, a rywalom pozwala wykonać średnio aż 8 RR.

Bawarczycy w tym sezonie bardzo często notują wysokie overy rzutów rożnych, zwłaszcza gdy grają na własnym terenie. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy 12 rożnych.

W związku z tym w dzisiejszym starciu stawiamy asekuracyjnie na przynajmniej 10 kornerów, choć pewnie będzie ich trochę więcej.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Bayern – Hoffenheim, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.54.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.