Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 5. dzień lutego wybraliśmy z NBA oraz z francuskiej Ligue 1. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Toronto Raptors pokonają u siebie Indianę Pacers. Koszykarze z Indianapolis znacznie obniżyli loty i dziwne, że stało się to dokładnie wtedy, kiedy do drużyny wrócił po kontuzji ich lider Victor Oladipo. Po dwóch porażkach z rzędu, teraz jadą na bardzo gorący teren, gdzie trudno będzie o przerwanie złej serii.

Toronto wygrało aż jedenaście meczów z rzędu, w tym cztery przed własną widownią. Raptors grając we własnej hali jako faworyt wygrali siedemnaście z dwudziestu dwóch spotkań ze średnią różnicą aż 11.2 pkt. Dlatego liczymy, że Kanadyjczycy dziś ponownie odniosą zwycięstwo.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, ze Lyon pokona Amiens i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki. Liczymy na wygraną gospodarzy, którzy są wyżej w tabeli i są znacznie lepszym zespołem. Dodajmy, że Amiens gra fatalnie na wyjazdach, bo przegrali aż pięć meczów z rzędu i w każdym z nich strzelano przynajmniej dwie bramki. Dlatego stawiamy dziś na Lyon i pokrycie linie 1.5 gola.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.10.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…