Typy na rzuty rożne: Birmingham – Leeds

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Birmingham wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.10 RR.

Leeds natomiast wykonuje średnio 7.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.20 RR.

Leeds na 24 spotkania ligowe aż 18 razy notowali over 9.5 rzutów rożnych. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami zawsze kończyło się wysokimi overami rzutów rożnych.

Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Birmingham – Leeds, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.51.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.