Typy na rzuty rożne: Cagliari – Sampdoria

Typy na rzuty rożne

Cagliari wykonuje średnio 4.30 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 7.50 RR.

Sampdoria natomiast wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6.70 RR.

Goście na trzynaście spotkań ligowych aż dziesięć razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Dodajmy, że spotkania pomiędzy tymi drużynami często kończą się wysokimi overami rzutów rożnych, zwłaszcza na tym terenie. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na powyżej 9 kornerów.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

Cagliari – Sampdoria, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.60.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hibernian – Rangers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hibernian-rangers-6/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Norrkoping – Malmo https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-norrkoping-malmo/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Newcastle – Brighton https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-newcastle-brighton/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…