Typy na rzuty rożne: Cracovia – Lech

Typy na rzuty rożne

Cracovia wykonuje średnio 5.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.60 RR.

Lech natomiast wykonuje średnio 6.60 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na 4.60 RR.

Kolejorz w tym sezonie na 21 spotkań ligowych 15 razy notował over 9.5 rzutów rożnych. Obie drużyny po przewie rozpoczęły sezon od meczów z wieloma kornerami. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 10 RR.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Cracovia – Lech, typ: powyżej 9 rzutów rożnych, kurs: 1.52.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…