Typy na rzuty rożne: Getafe – Sevilla

Typy na rzuty rożne

Getafe na własnym terenie wykonuje średnio 4.87 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.47 RR.

Sevilla w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 6.06 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija 5.19 RR. Goście na 16 spotkań ligowych w delegacji aż 14 razy kończyli je overem 8.5 rzutów rożnych.

Do końca sezonu pozostało tylko 6 kolejek, a w dzisiejszym spotkaniu mierzą się drużyny, które walczą o czwarte miejsce w lidze, które gwarantuje bezpośredni udział w Lidze Mistrzów. Liczymy, że zobaczymy mnóstwo sytuacji podbramkowych, co powinno przełożyć się na rzuty rożne.

Getafe – Sevilla, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…