Typy na rzuty rożne: Sittard – Breda

Typy na rzuty rożne
Oceń

Sittard na własnym terenie wykonuje średnio 4.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 7 RR. Gospodarze na 15 spotkań ligowych u siebie aż 13 razy kończyli je wysokimi overami rzutów rożnych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Breda natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 2.86 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 8.26 RR. Goście na 15 spotkań ligowych w delegacji 11 razy kończyli je overem 9.5 rzutów rożnych.

Obie drużyny w tym sezonie często notują wysokie overy rzutów rożnych. W dzisiejszym pojedunku stawiamy na przynajmniej 10 kornerów.

Sittard – Breda, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.55.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB