Typy na rzuty rożne: Hull – Nottingham

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Hull wykonuje średnio 4.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6 RR.

Nottingham natomiast wykonuje średnio 5.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 6 RR.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy typ na ++++ i zysk po czterech dnia to 310 zł.  Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Obie drużyny na 22 spotkania ligowe aż 16 razy kończyły je wysokimi overami rzutów rożnych.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami zobaczyliśmy 12 kornerów. Dlatego w dzisiejszym starciu stawiamy na przynajmniej 11 rożnych.

Hull – Nottingham, typ: powyżej 10 rzutów rożnych, kurs: 1.74.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.