Typy na rzuty rożne: Kortrijk – Genk

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne: Kortrijk – Genk
Oceń

Genk w tym sezonie wykonuje najwięcej rzutów rożnych w lidze. Goście średnio wykonują 7.2 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijają średnio 2.6 RR.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Kortrijk natomiast wykonuje średnio 4.2 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio aż 6.4 RR

Do tej pory Genk wszystkie swoje spotkania kończył overem 10.5 rzutów rożnych, a ostatnich sześć spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyły się zawsze overem 9.5 RR. Dzisiaj zdecydowanie stawiamy na over 9.5 rzutów rożnych.

Kortrijk – Genk, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.


UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…