Typy na rzuty rożne: Milan – Bologna

Typy na rzuty rożne

Milan na własnym terenie wykonuje średnio aż 7.18 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.41 RR.


Bologna natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 4.88 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.29 RR.

Ostanie cztery spotkania pomiędzy tymi drużynami na tym terenie kończyły się zawsze overem 9.5 rzutów rożnych. W ostatnim pojedynku zobaczyliśmy aż 19 kornerów. Dziś stawiamy na przynajmniej 10 RR.

Milan – Bologna, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.50.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB